Uplay + abonnees hebben toegang tot 100 + Ubisoft Games, inclusief nieuwe releases

LOS ANGELES - (BUSINESS WIRE) - Vandaag bij E3 heeft Ubisoft aangekondigd dat Uplay +, zijn nieuwe abonnementsservice, in september 3, 2019, voor Windows-pc zal lanceren. Voor $ 14.99 / maand hebben spelers toegang tot meer dan 100-spellen, waaronder nieuwe releases, de nieuwste games, een back-catalogus, premium-edities en extra content packs. Uplay + -spelers die zich aanmelden voor juni + 10 hebben toegang tot * tot gratis proefversie van Uplay + van september 15 tot september 3. Uplay + is ook verkrijgbaar in het nieuwe generatie spelplatform Stadia in 30.

Uplay + biedt spelers de mogelijkheid om de beste Ubisoft-spellen op pc te ontdekken, met toegang tot meer dan 100-spellen, waaronder DLC **, meteen bij de lancering op 3 in september. Daarnaast zullen abonnees worden opgenomen in bèta-toegang en vroege toegangsprogramma's voor aankomende titels ***, inclusief de Ghost Recon van Tom Clancy® Gesloten beta-breekpunt op 5 van september en de Ghost Recon van Tom Clancy® Breakpoint Ultimate Edition op oktober 1 - drie dagen voorafgaand aan de wereldwijde lancering van de game.

Met Uplay + hebben abonnees toegang tot de groeiende catalogus van 100 + -games van Ubisoft, waaronder:

  • Aankomende releases: Waakhonden®: Legion, Ghost Recon van Tom Clancy® Breekpunt, Rainbow Six® Quarantine, Gods & Monsters ™ en meer.
  • Nieuwste uitgebrachte games: De divisie Tom Clancy's® 2, Assassin's Creed® Odyssey, Rainbow Six van Tom Clancy® Siege, Far Cry® 5, jaar 1800 ™ en meer.
  • Klassieke Ubisoft-titels: Titels uit de Far Cry en Rayman franchises, Prince of Persia®, Tom Clancy's Splinter Cell®, Beyond Good & Evil® en meer.
  • Geliefde PC-franchises: Heroes of Might and Magic, Silent Hunter, The Settlers, Year and more.

"De videogame-industrie is voortdurend in beweging en de behoeften van onze spelers evolueren. Bij Ubisoft streven we ernaar onze spelers de beste ervaring en de mogelijkheid te bieden om de verschillende werelden te ontdekken die we voor hen hebben gecreëerd. "Met Uplay + kunnen we spelers meer vrijheid bieden door gemakkelijker toegang te krijgen tot onze uitgebreide catalogus", zegt Brenda Panagrossi, vice president Platform en Product Management.

Meld u aan voor Uplay + en wordt ingeschakeld om de service gratis te openen vanaf september 3 tot september 30, registreer vóór augustus 15, 2019, om uplay.com***.

Ga naar voor de laatste updates over Uplay + en alle Ubisoft-games news.ubisoft.com.

* Eén gratis proefversie voor Ubisoft Account van september 3rd tot 30th, 2019. Om met de gratis proefperiode te beginnen, moet u een geldige creditcard of bankpas overleggen. U betaalt het volledige bedrag van de abonnementsprijs ($ 14.99 USD per maand) bij het verlopen van de gratis proefperiode op oktober 1, 2019, tenzij u vóór september 30th - 11.59pm annuleert door te bezoeken uplayplus.ubisoft.com. Aanvullende voorwaarden en bepalingen zijn van toepassing, waaronder leeftijds- en territoriale beperkingen; Voor meer informatie, bezoek de FAQ-sectie op uplayplus.ubisoft.com. Dit is een promotieaanbieding en kan worden gewijzigd. Ongeldig waar verboden.

** Indien van toepassing.

*** Vroegtijdige toegang tot alle deelnemende spellen tot drie dagen voor hun standaardrelease.

OVER UBISOFT

Ubisoft is een toonaangevende maker, uitgever en distributeur van interactief entertainment en services, met een rijke portefeuille van wereldberoemde merken, waaronder Assassin's Creed, Just Dance, Tom Clancy's videogameserie, Rayman, Far Cry en Watch Dogs. De teams in Ubisoft's wereldwijde netwerk van studio's en zakelijke kantoren zetten zich in om originele en gedenkwaardige spelervaringen te bieden op alle populaire platforms, inclusief consoles, mobiele telefoons, tablets en pc's. Voor het fiscale jaar 2018-19 genereerde Ubisoft Netto Boekingen van € 2,029 miljoen. Ga naar voor meer informatie www.ubisoft.com.

© 2002 -2019 Ubisoft Entertainment. Alle rechten voorbehouden. Jaar 1800, Assassin's Creed, Beyond Good & Evil, The Division-logo, Far Cry, The Gods & Monsters-logo, Watch Dogs, Tom Clancy's, Ghost Recon, Rainbow Six, Splinter Cell, Sam Fisher, the Soldier Icon, Ubisoft en de Ubisoft-logo zijn geregistreerde of niet-geregistreerde handelsmerken van Ubisoft Entertainment in de VS en / of in andere landen. Far Cry®5: gebaseerd op Crytek's originele Far Cry geregisseerd door Cevat Yerli. Year, Blue Byte en het Blue Byte-logo zijn gedeponeerde of niet-geregistreerde handelsmerken van Ubisoft GmbH in de VS en / of andere landen. Gebaseerd op Prince of Persia gemaakt door Jordan Mechner. Prince of Persia is een handelsmerk van Waterwheel Licensing LLC in de VS en / of andere landen onder licentie van Ubisoft Entertainment.

Contacten

Openbaar contact:
Jessica Roache
jessica.roache@ubisoft.com

Bron BEDRIJFSDRAAD