Meer dan $ 100,000 beschikbaar in prijzen voor aspirant NBA 2K-spelers wereldwijd

NEW YORK - (BUSINESS WIRE) - Vandaag is 2K verheugd aan te kondigen dat het samenwerkt met de National Basketball Association (NBA), National Basketball Players Association (NBPA), als ESL, 's werelds grootste eSports-bedrijf, om het NBA 2K20 Wereldkampioenschap. Met meer dan $ 100,000 aan prijzen, de NBA 2K20 Wereldkampioenschap is een nieuw competitietoernooi ontworpen voor aspirant NBA 2K20 spelers wereldwijd. Headline naar headline-evenementen online die plaatsvinden van oktober 2019 tot februari, met als hoogtepunt een laatste evenement in de Verenigde Staten om de eerste ooit te bekronen NBA 2K20 wereldkampioen. Registratie is vandaag geopend om www.nba2kgc.com.

"We zijn verheugd om samen te werken met de NBA, NBPA en ESL om dit eerste toernooi in zijn soort voor te creëren NBA 2KZei Jason Argent, Senior Vice President van Basketball Operations bij 2K. "Voor iedereen die geïnteresseerd is in het testen van hoe ze hun vaardigheden op een wereldwijde schaal kunnen matchen, moedigen we je aan om je te registreren en te kijken of je alles in huis hebt om de beste head-to-head speler ter wereld te worden."

"De wereldwijde schaal van het toernooi weerspiegelt de ongelooflijke groei van basketbal over de hele wereld", zegt Matthew Holt, NBA Senior Vice President, Consumer Products & Gaming Partnerships. "De NBA 2K20 Wereldkampioenschap biedt iedereen de kans om te concurreren. "

Zei Josh Goodstadt, EVP van Licensing voor de NBPI, de commerciële tak van de NBPA. "Onze spelers houden van over de hele wereld en dit is een unieke ervaring waarmee fans uit alle hoeken van de wereld kunnen concurreren en met hen kunnen concurreren via NBA 2K."

Van oktober tot november 2019, ambitieus NBA 2K20 spelers zullen strijden in lokale online kwalificatiewedstrijden in Noord- en Zuid-Amerika, Europa en Azië en de Stille Oceaan, die zullen leiden tot online play-offs, die zullen bepalen wie naar de regionale finale gaat. Regionale finales worden gehouden in de ESL-studio's in Los Angeles, Parijs en Sydney, waar elke winnaar $ 15,000 en andere prijzen ontvangt van de NBA en 2K.

De Global Finals worden gehouden op februari 22, 2020 tijdens de ESL-studie in Los Angeles, waar acht finalisten zullen strijden om te bepalen wie de eerste wereldkampioen ooit wordt. De winnaar van de NBA 2K20 Wereldkampioenschap ontvangt $ 100,000 aan prijzen.

Ga voor officiële regels naar www.nba2kgc.com.

Ontwikkeld door Visual Concepts, NBA 2K20 heeft E voor Iedereen gekregen van de ESRB. Voor meer informatie over NBA 2K20, kunt u terecht op https://nba.2k.com/2k20/.

Volg NBA 2K on Instagram, Twitter, YouTubeen Facebook voor het laatste NBA 2K20 nieuws.

2K is een publicatielabel van Take-Two Interactive Software, Inc. (NASDAQ: TTWO).

Online account (13 +) vereist om toegang te krijgen tot online functies. zien www.take2games.com/legal als www.take2games.com/privacy voor meer informatie.

Over Take-Two Interactive Software

Take-Two Interactive Software, Inc., met hoofdkantoor in New York City, is een toonaangevende ontwikkelaar, uitgever en marketeer van interactief entertainment voor consumenten over de hele wereld. We ontwikkelen en publiceren producten via onze labels Rockstar Games, 2K en Private Division, evenals Social Point, een toonaangevende ontwikkelaar van mobiele games. Onze producten zijn ontworpen voor consolesystemen en pc's, inclusief smartphones en tablets, en worden geleverd via fysieke winkels, digitale downloads, online platforms en cloudstreamingservices. De aandelen van het bedrijf worden openbaar verhandeld op NASDAQ onder het symbool TTWO. Ga voor meer bedrijfs- en productinformatie naar onze website op http://www.take2games.com.

Over de NBA

De NBA is een wereldwijd sport- en mediabedrijf dat is opgebouwd. De NBA heeft een grote internationale aanwezigheid opgebouwd met games en programmeren in 2-landen en -gebieden in 215-talen, en merchandise te koop in meer dan 50-winkels in 100,000-landen op zes continenten. NBA-roosters aan het begin van het 100-2018-seizoen bevatten 19 internationale spelers uit 108-landen en -gebieden. NBA Digital heeft onder meer NBA TV, NBA.com, de NBA-app en de NBA League Pass. De NBA heeft een van de grootste sociale-mediagemeenschappen ter wereld gecreëerd, met 42 miljard likes en volgers wereldwijd op alle league-, team- en spelerplatforms. Via NBA Cares, de belangrijkste adressen voor sociale kwesties door het ondersteunen van internationaal erkende organisaties voor jeugdhulpverlening die onderwijs, jeugd- en gezinsontwikkeling en gezondheidsgerelateerde oorzaken ondersteunen.

Over de NBPA

De National Basketball Players Association is de National Basketball Association (NBA). De missie van de NBPA, opgericht in 1954, is het beschermen van de rechten en talenten van onze spelers, het vergroten van de kracht van hun collectieve wil en het versterken van hun stem als leiders die wereldwijd de sport en de maatschappij overstijgen.

De NBPA pleit voor het belang van NBA-spelers, waaronder het onderhandelen over collectieve arbeidsovereenkomsten, het indienen van klachten namens de spelers of het adviseren van spelers over voordelen, educatieve en post-NBA carrièremogelijkheden. Zakelijke kansen worden gegenereerd door de NBPI, de dochteronderneming van de NBPA die belast is met het beheer van de licentierechten van de spelersgroep.

De NBPA Foundation is toegewijd aan het behoud van de erfenis van haar leden en biedt ondersteuning en hulp aan personen, gemeenschappen en organisaties over de hele wereld.

Over ESL

ESL is 's werelds grootste exportbedrijf. ESL is opgericht in 2000 en heeft de industrie vormgegeven in de meest populaire videogames met tal van online en offline wedstrijden. Het beheert spraakmakende internationale competities en toernooien, zoals ESL One, Intel® Extreme Masters, ESL Pro League en andere topklasse stadionformaat evenementen, evenals ESL National Championships, amateurcups en matchmaking-systemen, die het pad bepalen van nul tot held zo kort mogelijk. Met kantoren over de hele wereld leidt ESL esports op een wereldwijde schaal. ESL is een onderdeel van MTG, de toonaangevende internationale digitale entertainmentgroep. (www.about.eslgaming.com)

Over 2K

2005K, opgericht in 2, ontwikkelt en publiceert wereldwijd interactief entertainment voor console- en handheld gaming-systemen, personal computers en mobiele apparaten, met productbeschikbaarheid inclusief fysieke retail en digitale download. Het bedrijf is de thuisbasis van vele getalenteerde ontwikkelingsstudio's, waaronder Visual Concepts, Firaxis Games, 13 Hangars, Cat Daddy Games en 2K Silicon Valley. 2K's portfolio omvat momenteel de gerenommeerde BioShock®, Borderlands ™, Maffia als XCOM® franchises; NBA® 2K, het wereldwijde fenomeen en de hoogst beoordeelde ** een jaarlijkse sporttitel voor de huidige console-generatie; de veelgeprezen Sid Meier's Civilization® -serie; de populaire WWE® 2K als WWE® SuperCard franchises, evenals opkomende eigendommen NBA® 2K Speeltuinen 2, Carnival Games en meer. Aanvullende informatie over 2 en zijn producten is te vinden op 2k.com.

* Volgens 2008 - 2019 Metacritic.com

Alle handelsmerken en auteursrechten vervat in hun respectieve houders.

Waarschuwing met betrekking tot toekomstgerichte verklaringen

De hierin vervatte uitspraken die niet als feiten worden beschouwd, kunnen worden geïdentificeerd door woorden zoals "anticiperen", "geloven", "schatten", "verwachten", "van plan zijn", plannen, "" Potentieel, "" voorspelt "," projecten "," zoekt "," zou moeten "," zal ", of woorden van vergelijkbare betekenis en omvatten, maar niet beperkt tot, uitspraken met betrekking tot de vooruitzichten voor de toekomstige zakelijke en financiële toekomst van de Vennootschap. prestaties. Dergelijke toekomstgerichte verklaringen zijn gebaseerd op de huidige opvattingen van het management en veronderstellingen gemaakt door informatie, met inherente onzekerheden, risico's en veranderingen in omstandigheden die moeilijk te voorspellen zijn. De werkelijke uitkomsten en resultaten kunnen wezenlijk verschillen van deze op de toekomst gerichte verklaringen op basis van risico's en onzekerheden, waaronder afhankelijkheden van managers op het gebied van sleutelbeheer en productontwikkeling, onze afhankelijkheid van onze Grand Theft Auto producten en ons vermogen om meer hits te ontwikkelen, de tijdige release en aanzienlijke marktacceptatie van onze games, het vermogen om aanvaardbare prijsniveaus te handhaven op onze games en de risico's verbonden aan internationale operaties. 10-K, het meest recente kwartaalverslag van het bedrijf op formulier 10-K, het meest recente kwartaalverslag van het bedrijf op formulier XNUMX-Q en het andere periodieke rapport van het bedrijf aanmeldingen bij de SEC, die toegankelijk zijn via www.take2games.com. De volgende uitspraken worden gedaan door deze waarschuwende verklaringen. Het bedrijf neemt geen verplichting op zich om forward-looking statements bij te werken, hetzij als gevolg van nieuwe informatie, toekomstige gebeurtenissen of anderszins.

Contacten

Ryan Peters
2K
+415 (507) 7607
ryan.peters@2k.com

Alan Lewis (Corporate Press)
Take-Two Interactive Software, Inc.
+646 (536) 2983
alan.lewis@take2games.com

Bron BEDRIJFSDRAAD