Er is heel weinig over voor de komst van Animal Crossing op Nintendo Switch. Dit wordt al geruime tijd door fans over de hele wereld verwacht. We herinneren ons zelfs dat het laatste hoofdstuk van het merk in 2012 uitkwam, acht jaar geleden.

Ondanks het lange en krampachtige wachten zijn we niet langer in staat om in de huid te blijven, sommige goden na te denken en te heroverwegen mooiste momenten en verrassend dat we als gamers van het merk door de jaren heen hebben geleefd. Ikzelf onderdompelen in dergelijke herinneringen is een zoete, bijna comfortabele sensatie, durf ik te zeggen. We zullen daarom proberen dezelfde gevoelens aan u overbrengen delen met u enkele van de beste momenten die Animal Crossing en uw virtuele wereld hebben gekenmerkt.

De reis naar het dorp

We zijn in 2004. Destijds was ik een elfjarig jongetje en was ik van plan de wonderen van de kleine Nintendo Gamecube te ontdekken. In het jaar van titels die ik niet kende, kwam de naam van dit fantoom aan het oor Animal Crossing, een echt verslavend spel, waarin realtime overeenkomt met de tijd die in het spel zelf is doorgebracht. Conceptueel werd ik onmiddellijk verliefd. Ik herinner me nog dat ik op de dag van de release niet genoeg zakgeld had gereserveerd om het te kopen. Dus besloot ik een lawine van games uit mijn bibliotheek terug te brengen naar de buurtwinkel van die tijd (die vandaag nog steeds stilstaat) om het eerste hoofdstuk van het merk te kunnen pakken dat in het Westen is aangekomen.

Ik rende naar huis, legde de schijf in de console en na een kort gesprek met KKhier zijn we: een reizende trein en een vrije stoel voor ons. De rest is geschiedenis ...

Een bewoner betaalt altijd zijn schulden (semicit)

Oké, het zal waarschijnlijk geen schokkende of onverwachte gebeurtenis worden. Elke Animal Crossing draait echter bijna uitsluitend rond dit voorwendsel en het was daarom mijn plicht om er een paar regels aan te wijden.

Het gevoel een schuld te hebben afbetaald Tom Nook heeft een dubbele leessleutel. Je voelt je eindelijk vrij van de pesterijen van die verdomde en hebzuchtige wasbeer, maar tegelijkertijd weet de speler al dat hij zichzelf terug in zijn handen moet leggen om zijn huis te upgraden of uit te breiden. En dit is waar de magie ligt. De inspanning om kleine sterren te verzamelen komt altijd afbetaald met een upgrade van het huis. Pure tevredenheid, evenals een voorwendsel voor gameplay, zo simpel als geniaal.

Memorabel in onze herinneringen, de jingle typisch voor wanneer een schuld wordt afbetaald.

Oh Reset, Reset, waarom bent u Reset?

Meneer Resetti het is waarschijnlijk een van de meest herkenbare symbolen van het hele merk geworden. In zijn eerste optredens wist hij de spelers te verbazen door de vierde muur te doorbreken en ons te berispen voor ons falen om te redden.

Het effect nam af Wow van deze interactie bleef alleen het gevoel van ergernis veroorzaakt door de verbosity van het personage in de dialogen vele jaren over. Nou, Nintendo heeft in 2012 besloten om ons te laten begrijpen hoe fout we allemaal waren, verwijderen uit nieuw blad (in de eerste delen) de mol en zijn hele gezin. Dus het was dat bij de eerste start na een mislukte save, alle spelers zich plotseling realiseerden hoe belangrijk en comfortabel de figuur van Mr. Resetti was.

Zucht van opluchting nadat hij hem eindelijk "ontgrendeld" had door goed geld te betalen om de zetel van zijn nieuwe kantoor te bouwen, en een glimlach op zijn gezicht terugkijkend op al die eerste ontmoetingen bij elk hoofdstuk van de serie.

Het regent geschenken

Animal Crossing speelt veel op de factor tijd. Longevity is een bijna vluchtig concept in een vergelijkbare productie. Om deze reden kost het verzamelen van objecten, of het nu kleding of meubels zijn, veel tijd om door te brengen. De objecten die in de winkels te koop zijn, zijn beperkt en dagelijks, dus het zoeken naar een specifiek product is waarschijnlijk enigszins frustrerend.

Ik regali. Ze kunnen gebeuren door passerende dieren, verkregen door hun medeburgers te helpen of letterlijk vanuit de zee of vanuit de lucht aan te komen (Uaaaaaa, un palloncinoooo !!!!!); het feit is dat het ontvangen van een nieuwe hoed of een exotisch model van tapijt op een totaal onverwachte manier altijd de harten van ons videogamers kan opwarmen.

Onverwachte gebeurtenissen

De maximale weergave van een onverwachte gebeurtenis in Animal Crossing, denk ik, is dat moment waarop de speler, op het strand wandelend op zoek naar schelpen, een vin uit het wateroppervlak ziet komen. Wie weet, het spel weet dat het waarschijnlijk een zeldzame vis zou zijn, die in elke editie van het spel aan het Aquarium zou worden toegevoegd, of triviaal voor een groot aantal sterren zou worden verkocht.

de willekeurige gebeurtenissen door de jaren heen hebben ze bewezen het levensbloed te zijn voor spelersessies. We hebben het over UFO's, gestrande inwoners na een ongeluk op zee of het verlaten van het huis en de aankondiging van een dagelijkse gebeurtenis.

DLIN DLON “Neem deel aan de insectenvangstwedstrijd! Ga naar het plein en praat met burgemeester Tortimer om je te registreren '

Subliem.

Ja, reizen ...

Die de eerste twee titels van het merk speelde, op Gamecube e Nintendo DS hij weet natuurlijk dat een van de grootste wensen van fans was om nieuwe scenario's te kunnen verkennen.

Natuurlijk in Wilde wereld deze mogelijkheid werd nauwelijks genoemd, maar in Laten we naar de stad gaan je zou letterlijk een bus kunnen nemen en onderzoeken, met alle beperkingen van de zaak, een stad! Het doorbreken van de monotonie van het gebruikelijke dorp is zeker een gedenkwaardig moment voor elke langetermijnspeler die de hele geschiedenis van de simulatietitel van Nintendo heeft geleefd.

De traditie wordt vervolgens aangenaam voortgezet Nieuw blad, waar het mogelijk was om de winkelstraat en een tropisch eiland te bezoeken beheerd door Tortimer.

Wi-Fi-verbinding

Nintendo en 2005 betekenen in dezelfde zin zonder twijfel één ding: Wi-Fi-verbinding.

Een geologisch tijdperk lijkt te zijn verstreken, maar in werkelijkheid alleen 15 jaar oud. Destijds waren modems uitgerust met een draadloze module niet erg wijdverbreid en kon de bandbreedtefrequentie grote verbindingsfouten veroorzaken. Om dit probleem op te lossen, dacht de Japanse samenleving markt een stok aangesloten op elke pc, die de onze zou hebben toegestaan Nintendo DS om het net te betreden.

La Animal Crossing: Wild World-marketingcampagne het was bijna uitsluitend op deze functie gebaseerd. Na honderden uren rondlopen in hun dorp, konden de spelers eindelijk hun vrienden comfortabel thuis op de bank bezoeken.

Een baanbrekend keerpunt voor de hele markt: verbinden, zich in het dorp van een Amerikaanse speler bevinden, een fruit "stelen" dat in ons dorp nog niet groeit, naar huis gaan en datzelfde fruit planten om een ​​exotische cultuur te verkrijgen. Dit heeft allemaal iets van poëtisch.

Meer Animal Crossing, minder dating-app

Interactie met je medeburgers vindt op een nogal atypische manier plaats voor een reeks van dergelijke titels. We hebben het in alle opzichten over een simulatiespel, maar de mogelijkheden voor dialoog zijn beperkt en in veel gevallen afwezig.

de mensen ze slagen er echter altijd in betreed het hart van degenen die een virtueel dorp met hen delen. Ze reageren op het verstrijken van de tijd, herinneren zich vaak acties uit het verleden of gebeurtenissen uit het verleden en lijken soms emoties te voelen. Dit is de uitstekende taak achter het karakterontwerp van alle Animal Crossing, maar het heeft ook een groot nadeel: wanneer een bewoner ons dorp verlaat, is het een echt drama.

Gelukkig wordt dit dier vervangen door iemand anders, misschien zelfs meer sympathiek. Op een dag, wanneer je aan het spel begint, ontdek je een nieuw gebouw in aanbouw en op dat moment voel je euforisch denken dat je de nieuwe buurman moet kennen met wie de speler, vrijwillig of onwillig, iets zal delen. Misschien op Valentijnsdag? Of kerst? En wat geef je die nieuwe bewoner op zijn verjaardag?

Loop 's nachts

Il mio Ik herinner me mooier van Animal Crossing.

We zijn in de nacht voor mijn mondelinge middelbare schoolexamen. Ja, net als iedereen, heb ik ook de beroemde film bekeken en, na eindeloze uren omdraaien in bed, eindelijk in slaap gevallen.

Ik werd om 5 uur 's ochtends wakker. Probeer bij 8. Angst en agitatie nam het over. Ik moest ontspannen.

Je haalde mijn Nintendo 3DS tevoorschijn en begon te spelen. Animal Crossing: New Leaf. Het regende en er was een ontspannende muziek (het nachtthema) op de achtergrond. Ik liep onder een bladvormige paraplu.

Het examen is heel goed verlopen en ik heb nog steeds het genoegen om een ​​deel van de verdienste van dit resultaat toe te schrijven precies op die wandeling.

Keer terug naar het dorp

We staan ​​aan het einde van deze lijst en ik hoop dat ik je zal vergezellen bij de volgende lancering van Nieuwe horizon. Het absolute beste moment blijft om in het nieuwe dorp aan te komen, wat ook een gemakkelijk ingekaderd evenement is in vergelijking met het verlaten. Kun je me vertellen wanneer het was?laatste keer dat je vertrok een oud dorp van jou?

Waarschijnlijk niet en dit is wat Animal Crossing tot een ervaring maakt die verder gaat dan het eenvoudige videospel. In je dorpen zijn er herinneringen en ervaringen, evenals veel virtuele avontuurlijke metgezellen met wie je iets hebt gedeeld.

Dit alles zal altijd op je wachten. Stof gewoon een oude cartridge af, start het spel, neem misschien een lezing van Mr. Resetti en groet iedereen nogmaals.

Bedenk hoeveel nieuwe momenten die in onze geest en ons hart kunnen blijven, nog kunnen leven dankzij Animal Crossing: New Horizon.