Polyarc verdiept zijn focus in virtuele en augmented reality met Hiro's zesde investering, gevolgd door Vulcan Capital en Galaxy Interactive

SEATTLE & LONDEN - (BUSINESS WIRE) - Polyarc kondigde vandaag de afsluiting aan van de serie B-fondsenwerving van $ 9 miljoen onder leiding van Hiro Capital, gevolgd door Vulcan Capital, een bestaande investeerder, en Galaxy Interactive via zijn Galaxy EOS VC Fund, een partnerschap met EOSIO blockchain-software-uitgever Block.one. Door gebruik te maken van de ervaring van het creëren van Moss - een van de best beoordeelde virtual reality (VR) -games aller tijden - en de passie van het team om meeslepende games te leveren met behulp van de huidige VR-technologie, voegt Polyarc nu augmented reality (AR) toe aan de kerncompetenties van de studio. . Ian Livingstone, een van de oprichters van Hiro Capital, zal toetreden tot de Raad van Bestuur van Polyarc.


'Wat we willen dat mensen zich over 40 jaar herinneren aan Polyarc, zijn onze personages. Onze manier om onze personages het meest gedenkwaardig te maken, is door een bedrijf op te bouwen dat erop is gericht om ze rechtstreeks persoonlijk aan onze spelers te introduceren. VR, AR en het spectrum daartussen bieden de mogelijkheid om onze spelers met onze personages te verbinden door middel van fysieke interactie en emotionele feedback op een manier die geen enkel ander medium kan evenaren '', zegt Tam Armstrong, CEO en mede-oprichter van Polyarc. "Deze financieringsronde was essentieel voor ons om onze ontwikkelingsfocus uit te breiden om VR- en AR-games verder te omarmen."

Polyarc is in 2016 opgericht door Chris Alderson, Tam Armstrong en Danny Bulla om de unieke kans te grijpen om bij te dragen aan de fundamentele ontwerpruimte en taal van een nieuwe fundamentele vorm van games. Dit is de tweede financieringsronde, aangezien Polyarc in 3.5 $ 2016 miljoen heeft opgehaald om de ontwikkeling van te financieren Mos, die geldt als een van de best beoordeelde VR-games aller tijden en meer dan 80 wereldwijde brancheprijzen en nominaties heeft ontvangen van vooraanstaande organisaties zoals BAFTA, The Game Awards, E3 Game Critics, DICE, GDC, Golden Joystick en de Annie Awards.

Ian Livingstone, oprichter van Hiro Capital, zei: "Polyarc is een bewezen leider in het ontwikkelen van innovatief VR-interactief entertainment, en Moss is hun geweldige game die de schoonheid en mogelijkheden laat zien van wat het VR-platform kan bieden. Hiro Capital is verheugd om te investeren in Polyarc om de toekomstige ontwikkeling van mixed reality-ervaringen door de studio te versnellen. "

Hiro Capital lanceerde in 100 een fonds van € 2019 miljoen ter ondersteuning van diepgaande technologieondernemers en creatieve studio's in games, esports en digitale sporten, evenals sectorspecifieke toepassingen van Cloud, Mobile, Streaming, Big Data, AI, Wearables en AR en VR-technologieën. De investering van Hiro Capital in Polyarc draagt ​​bij aan een groeiend portfolio van investeringen, waaronder nu Flavourworks, LIV, Edgegap, FitXR en NURVV.

"We zijn verheugd om samen te werken met Polyarc om Mixed Reality naar een hoger niveau te tillen. Ze zijn een superslim, gepassioneerd team dat creatieve genialiteit combineert met zakelijke visie. Hiro investeert in sterke karaktergestuurde IP op platformonafhankelijke technologie van de volgende generatie: we geloven dat Polyarc een leider zal zijn in de volgende generatie van meeslepend entertainment. " zei Luke Alvarez, Managing Partner van Hiro.

Ga naar voor meer informatie over Polyarc en carrièremogelijkheden www.polyarcgames.com en volg de officiële Polyarc-kanalen op Facebook, Twitteren Instagram.

© 2020 Polyarc, Inc. Alle rechten voorbehouden. mos is een handelsmerk van Polyarc, Inc.

Over Polyarc
Polyarc, gevestigd in Seattle, werd in 2015 opgericht om de stimulerende en gedenkwaardige creatieve mogelijkheden van virtuele en augmented reality te verkennen, en om een ​​cultuur te verdedigen waarin diepe samenwerking, creatieve expressie en hoge spelerswaarde voorop staan ​​bij elke innovatie. Polyarc in eigen beheer uitgegeven mos in 2018, dat geldt als een van de best beoordeelde VR-games aller tijden en meer dan 80 wereldwijde brancheprijzen en nominaties heeft ontvangen. Het team van Polyarc bestaat uit getalenteerde ontwikkelaars met ruime ervaring in het werken aan bekende AAA-franchises zoals Lot, halo, Red Dead Redemptionen Guild Wars. https://www.polyarcgames.com/

Over Hiro Capital
Hiro Capital is een Luxemburgs / Londens technologie Venture Capital fonds dat investeert in Amerikaanse, Europese en Britse innovators in Games, Esports en Digital Sports. Hiro Capital investeert over het algemeen in de post-seed Series A- en B-fasen. We investeren zowel in front-end Content Creators in Games, Esports en Digital Sports als in deep-tech sectorspecifieke toepassingen van Cloud, Mobile, Streaming, Big Data, AI, Wearables, AR en VR-technologieën.

We ondersteunen ervaren ondernemende teams, bouwen innovatieve technologieën en inhoud met een sterk gedifferentieerde propositie en met de schaalmogelijkheid om zeer groot te worden.

Wij zijn Games, Esports en Sports-investeerders die ook Games, Esports en Sports-ondernemers zijn. Onze kernopvatting is dat Games, Esports en Digital Sports halverwege de 21e eeuw een centrale pijler van entertainment, economisch en sociaal leven zullen zijn. We investeren in de vernieuwende helden die aan die toekomst bouwen. https://hiro.capital/

Contacten

Neem voor meer informatie en interviewverzoeken contact op met:
Voor Polyarc:
Lincoln Davis, lincoln@polyarcgames.com
T: 206.290.7713

Voor Hiro Capital:
Jordan Tunnicliff, Bastion, jordan@bastion.co.uk
T: +44 (0)7794 402897 XNUMX

Bron BEDRIJFSDRAAD