Het winnende ontwerp van CSR2 Elite Tuners: De wedstrijd 'Design a Wrap' wordt aan het spel toegevoegd en op een echte auto, ontworpen door Liberty Walk, geplaatst

SAN FRANCISCO– (BUSINESS WIRE) –Vandaag kondigde Zynga (Nasdaq: ZNGA), een wereldleider in interactief entertainment, zijn samenwerking aan met de Japanse high-end autoprocessor Liberty Walk om de nieuwe Elite Tuners-functie en -wedstrijd te lanceren "Ontwerp een Wrap" in CSR Racing 2 (CSR2).


Vanaf 9 december kunnen spelers meedoen aan de exclusieve mobiele race-race door een autoskin te tekenen CSR2 en de winnaar krijgt de eer om het ontwerp van Liberty Walk te zien toepassen op een echte Toyota Supra. Om deel te nemen, moeten spelers hun door de speler ontworpen coatings uploaden naar sociale media met behulp van de @ -tagMVO Racing en met de hashtag # CSR2Wrap. Spelers zullen worden aangemoedigd om hun favoriete ontwerpen te 'liken' en te delen.

De eerste 10 geselecteerde ontwerpen worden gepresenteerd aan het Liberty Walk-team, dat vervolgens op 20 februari 2021 de uiteindelijke winnaar kiest via een onthullingsevenement van het gekozen auto-ontwerp. Bij de aankondiging van de vereniging plaatste Liberty Walk-oprichter Wataru San, samen met zijn team, een video waarin de nieuwe Elite Tuner-functie werd geplaagd in CSR2.

Elite Tuners is een van de grootste aanpassingsuitbreidingen in de geschiedenis van CSR2, waardoor spelers een ongekende vrijheid krijgen om hun identiteit uit te drukken met diepere aanpassingen, zoals bodykits, spoilers en meer. Spelers kunnen ook hun prestaties verbeteren en zeldzame auto's aan hun bestaande collectie toevoegen.

“We zijn verheugd om samen te werken met het Liberty Walk-team, een symbool van de industrie, om de kenmerkende Elite Tuners te produceren CSR2 als de beste in zijn soort aanpassingservaring voor onze spelers over de hele wereld, ”aldus Julian Widdows, vice-president van CSR2. “Liberty Walk krijgen om een ​​op maat gemaakte carrosseriestoffering te maken, is een droom die uitkomt voor elke speler. Ik ben ongeduldig om de creativiteit en ontwerpen van onze spelers te zien ”.

“We hebben samengewerkt met CSR Racing 2 nu al een flink aantal jaren ”, zegt Wataru San, oprichter van Liberty Walk. “Ze hebben onze bodykits op de best mogelijke manier nagemaakt, met respect voor ons ontwerp en onze stijl. We hebben vertrouwen in hen en het maakt me zo blij om op mijn eigen evenement in het spel te zijn. We hebben ons best gedaan om onze fans en die van CSR2 ".

CSR2 kan gratis worden gedownload via de App Store en Google Play. Voor meer informatie over CSR2 bezoek de game community-kanalen op Facebook, Instagram, Twitter e YouTube.

Om ondersteuningsbronnen voor CSR2, Klik hier:
https://www.dropbox.com/sh/iw2xzdy94t2sgw6/AAAgs6JF_NJBY_cVhYTum_z7a?dl=0

OVER ZYNGA INC.

Zynga is een wereldleider op het gebied van interactief entertainment, wiens missie het is om de wereld te verbinden door middel van games. Meer dan een miljard mensen hebben tot nu toe de franchises van Zynga gespeeld, waaronder CSR Racing™, Rijken en puzzels™, Draken samenvoegen!™, Magisch samenvoegen!™, Toon Blast™, Toy Blast™, Woorden Met vrienden™ e Zynga Poker™. De spellen van Zynga zijn beschikbaar in meer dan 150 landen, op sociale platforms en op mobiele apparaten over de hele wereld. Opgericht in 2007, is het hoofdkantoor van het bedrijf gevestigd in San Francisco, met kantoren in de Verenigde Staten, Canada, het Verenigd Koninkrijk, Ierland, India, Turkije en Finland. Voor meer informatie bezoek www.zynga.com of volg Zynga op Twitter, Instagram, Facebook of Zynga's blog.

VOORSPELLINGEN

Dit persbericht bevat toekomstgerichte verklaringen met betrekking tot, onder andere, de lancering van functies en toekomstige evenementen in de game CSR Racing 2. Toekomstgerichte uitspraken bevatten vaak termen als 'voorspelling', 'geschat', 'gepland', 'van plan zijn', 'schatten', 'geloven', 'richten' en 'verwachten', en uitspraken met werkwoorden in de toekomstige tijd vormen meestal uitspraken. voorspelling. De realisatie van de resultaten die in dergelijke toekomstgerichte verklaringen worden genoemd, houdt aanzienlijke risico's, onzekerheden en veronderstellingen in. Het is daarom niet gepast om buitensporig te vertrouwen op dergelijke toekomstgerichte verklaringen die zijn gebaseerd op informatie waarover wij beschikken op de datum van publicatie. We zijn niet verplicht om deze verklaringen bij te werken. Meer informatie over de voorgaande risico's, onzekerheden en aannames wordt of zal in meer detail worden beschreven in openbare documenten die door ons zijn ingediend bij de Amerikaanse Securities and Exchange Commission ("SEC"), waarvan kopieën kunnen worden verkregen door onze speciale website te bezoeken. investor relations bij http://investor.zynga.com of de SEC-website op www.sec.gov.

De oorspronkelijke tekst van deze aankondiging, geschreven in de brontaal, is de officiële versie die authentiek is. De vertalingen worden uitsluitend aangeboden voor het gemak van de lezer en moeten verwijzen naar de tekst in de originele taal, die de enige rechtsgeldige is.

Contacten

ZYNGA-REFERENTIE VOOR DE MEDIA VAN INFORMATIE
Kenny Johnston
KJohnston@Zynga.com | (602) 999-1890

Bron BEDRIJFSDRAAD